Blog > Komentarze do wpisu
Lustro

Jak to jest, że jak czasem spotykasz kogoś, to widzisz siebie w jego wzroku ? Masz wrażenie, że znacie się od zawsze ???

Na ile przyciągamy do siebie ludzi podobnych, czujących tak jak Wy ? I że nic nie musimy temu drugiemu tłumaczyć ?

Ale jakoś chcemy go poznać od poczatku z pełną konsekwencją ?

Mnie to fascynuje... i czasem przeraża....

Gromadzimy wokół siebie ludzi podobnie myślących, odczuwających.... potem okazuje się zwykle, że łączy Was więcej niż myśleliście....

W ciągu jednej czasem chwili okazuje się, że Twoje życie może nagle się zmienić.... że jest ktoś na tym świecie, kto Cię rozumie bez słów, kto może Ci dać tego co Ci brakuje...

Na ile jest to warte, aby się temu poddać.... moja przyjaciółka właśnie to przeżywa... i okazuje się, że jest przez to nieszczęśliwa... jak można być nieszczęśliwym, gdy się kogoś takiego spotkało ???

A co ja zrobię, gdy tak się stanie ze mną ?????

M.

środa, 21 listopada 2007, madymail

Polecane wpisy

  • Gdzie 2 koziorożce, skorpion i baran...

    Wierzycie w horoskopy. W to, że znak zodiaku warunkuje (i tłumaczy jednocześnie) jakieś nasze cechy? Ciekawe to, nie powiem, i nie powiem również, że w to nie w

  • Co to ma byc ????? ;)

    Nie no! Gdzie żeście zniknely? Brak weny? Dół? Zniechęcenie? Za dużo spraw? Nie wierzę, że nie macie o czym gadać ;)))Do roboty, do roboty! M.

  • To nie w kobietach tkwi problem

    Odnoszę się do tych kilkunastu ostatnio przeczytanych slow, które poruszyły tematy relacji damsko-męskich, do tych kilkunastu rozmów, które przeprowadziłam z ro

Komentarze
2007/11/21 15:06:57
Mnie tez to zawsze fascynowało. Cała istota bratnich duszy jest czyms o czym możnaby było napisać książkę. Skąd się biorą akurat tacy ludzie w naszym otoczeniu? Dlaczego akurat oni są nam tak bliscy?
A podobno przeciwieństwa sie przyciągają :D. Zauważyłyście, że czasem ktos zupełnie od nas inny czuje i myśli podobnie - to tez jest ciekawe.

Ściskam wszystkie Was - moje dusze bratnie :**
-
2007/11/21 20:55:15
Absolutnie fascynujące. Zarówno w wariancie kobieta-kobieta jak i kobieta-mężczyzna. I nie umiem tego wyjaśnić logicznie podobnie jak i tego, że z czasem z takich duetów wychodzi coś całkiem odmiennego :)