Kategorie: Wszystkie | coffee time | gg | on-line | ona | szpileczki | świat wg
RSS
czwartek, 22 lutego 2007
Ojej jak dobrze...

ze wracam :)))

Ale niespodzianka !!!!

Mam ograniczony czas, ale przecież musze te parę słów do Was napisać :)

Chce Wam tylko powiedzieć, że coś wisi w powietrzu… oj czuje to !!! Nie przypadkiem to wszystko się tak stało… i ten wspólny blog jest tego ukoronowaniem :)

I to my będziemy decydować, co w nim będzie, jaką przybierze barwę, jaki nastrój będzie panował… wszystko tylko dla nas i o nas !!!

Wracam wypoczęta i bardzo stęskniona za moim wirtualnym światem :) Dajcie mi parę dni na ochłonięcie i na przeczytanie co u Was się działo !!!

Brawo NIKA :)

M.

18:22, madymail , gg
Link Komentarze (1) »
Kilka słów od Kociątka na dobry początek...

No i ja się jeszcze ucieszę. Nika wykonała kawał dobrej roboty. My tylko mówiłyśmy, planowałyśmy i milczałyśmy, a Nika wzięła i zrobiła. I mamy.

Takie NASZE. I nie to, że pierwotne blogi są niczyje. Są każdej z osobna. A ten jeden tutaj, to taka kawiarenka, gdzie można usiąść i poplotkować przy kawie, herbacie i ciastku. To taka knajpka, gdzie można spotkać się przy obiedzie i wymienić nowościami i głębszymi przemyśleniami. To takie wielkie łóżko, na którym można usiąść nawet w piątkę, pozwierzać się z problemów i w razie czego wspomóc chusteczkami. To w końcu fryzjer, przebieralnia w sklepie, kolejka w warzywniaku, szatnia na basenie, korytarz na uczelnii... Miejsca, w których spotykają się kobiety i - czy znajome czy obce sobie - rozmawiają. Wymieniają uwagi, nastroje, plotki, porady, uściski.

Bo my już tak mamy. Taka płeć. I chyba dobrze nam z tym.

Dziękuję Dziewczynki, że jesteście. Dziękuję Bloxowi, że nas połączył. Dziękuję Nice, za to, że jej się chciało zacząć. Ech... Może być pięknie :)))

Uwielbiam buty, bardziej te na obcasie, a najmocniej te na szpilce. Na wysokiej i cieńkiej szpilce. O tak! Takiej meeeega-seksownej i takiej, która zdjęta z nogi może służyć jako narzędzie do samoobrony. Mmm... Od razu czuję się jak kobieta. :)

Pozdrawiam Was wszystkie!

H.

12:43, kociatkouk , gg
Link Komentarze (3) »
...

Wiadomość o współtworzeniu bloga zastała mnie w pracy i musze przyznać, że poczułam się zaskoczona ale bardzo bardzo pozytywnie. Obiecuje, ze postaram się wnieść tu coś od siebie i mam nadzieje, że będą to tylko radosne wpisy. Czuje się jakoś dziwnie zawstydzona pisząc tu po raz pierwszy, ale myślę, że szybciutko się rozkręcę. W miedzy czasie całuję Was wszystkie kochane kobietki i dziękuję za Wasza obecność na moim blogu i w moim życiu (choć tylko wirtualnie).

11:42, misspilat , gg
Link Komentarze (2) »
Dzień dobry !

Przywitać się chciałam jako jedna z pięciu kobietek, które będą współtworzyć to dzieło na szpilkach. Przyznam szczerze, że słów mi braknie, bo to niezła nowość dla mnie takie współtworzenie blogowe. Kiedyś musi być ten pierwszy raz :). O czym pisać ... co przekazać ... to chyba przyjdzie z czasem - może natchnienie pod kocykiem znajdę. Poszukam ;))

10:57, aureola1 , gg
Link Komentarze (2) »
Szpileczki

Symbol seksownej kobiecości. Marzenia bajkowego Kopciuszka i dzień powszedni zajętej bizneswoman. Świat z ich perspektywy wygląda inaczej. Bywamy zapracowane, zabałaganione lub zmęczone. Codziennie zmagamy się ze złym światem i własnymi słabościami. Marudzimy, droczymy się i wściekamy. Chcemy wszystko zmienić, a gdy już zmienimy to nam się nie podoba. Znamy kosmiczne nazwy odcieni lakierów do paznokci. Odróżniamy maskę od maskary. Żyjemy tak po prostu. Żyjemy jakby doba miała 48 godzin. Fruwamy gdy trzeba by Oni mieli w żołądku motyle. Dobre wróżki. Mając na stopach szpileczki jesteśmy jak królowe. Bal tej nocy jest nasz… Witajcie.

Christian Laboutin

Szpilki Christiana Louboutina to Rolls-Royce w kobiecym świecie. Wysoka jakość, mistrzowskie wykonanie, seksowne wysokie pięty i charakterystyczna czerwona podeszwa. Bajeczne. Zupełnie jak my…

10:44, modneszpileczki , szpileczki
Link Komentarze (1) »
1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10